http://smscenter.pl/

MobiteX jest polską firmą z branży IT świadczącą zaawansowane usługi sms. Od początku swojej działalności, czyli od 2005 roku, specjalizujemy się w dostarczaniu aplikacji sms dla korporacji, firm i sieci MVNO w Polsce oraz na świecie m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Pakistanie.

Dysponujemy autorskim oprogramowaniem, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie i bezproblemowa jego modyfikacja, tak byśmy mogli sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Infrastruktura naszej firmy opiera sie na własnych serwerach fizycznych o dużej wydajności i stabilności, kolokowanych w profesjonalnej serwerowni w centrum Warszawy. Wysoko wykwalifikowana kadra serwerowni, redundantne łącza do wielu operatorów, wysoce wydajny system podtrzymywania ciągłości zasilania oraz całodobowa ochrona fizyczna pozwala nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.

Na cały świat

Naszymi partnerami i dostawcami są wiodący operatorzy komórkowi z kraju i zagranicy, do których posiadamy bezpośrednia podłączenia SMSC. Rozwiązanie takie umożliwia terminacje ruchu sms do każdego operatora gsm na świecie.

Wizja

Wizją naszej firmy jest stworzenie wszystkim klientom oraz partnerom dostępu do nowych technologii i dedykowanych rozwiązań przy wykorzystaniu bogatego doświadczenia naszego zespołu.